Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

 Балога: Влада створює причини зупинитися на шляху євроінтерграції
2012-10-11 10:42:00

Балога: Влада створює причини зупинитися на шляху євроінтерграції

«Справа Юлії Тимошенко є засобом створення штучного конфлікту між Києвом і Брюсселем. Оцінку діям колишнього прем'єр-міністра повинні були дати українці на виборах, а не судова система" - заявив Віктор Балога під час інтерв’ю інтернет-виданню «Лівий берег».

      На думку політика українська влада сьогодні навмисно створює конфлікт з Євросоюзом через небажання інтегруватися в західний світ. "Коли ми хочемо інтегруватися в західний світ - докладаємо для цього максимум зусиль: застосовуємо певні дипломатичні методи, знаходимо способи якнайшвидше виконати «домашнє завдання». Коли ж бажання інтегруватися насправді немає – шукаємо причини для конфлікту. От зараз ми в ситуації, коли конфлікти створюються навмисно. Тимошенко – лише один із епізодів, що створили штучний конфлікт між Брюсселем і Києвом.", - наголосив Віктор Балога.
     "Що, за останній рік, відбулося для "європейського прориву" України? Саміт скасовано, угоду не підписано... всі чекають результати виборів у ВР. Хто сказав, що ми наблизилися до пріоритетів, накреслених ще 2003-го, за часів президента Кучми і прем’єра Януковича? – зазначив політик. «Віктор Ющенко для цього щось зробив, профільні міністри докладали зусиль. Але сьогодні ми на цьому шлях зупинилися. Почали робити помилки. Причому помилки робляться як раз для того, щоб зупинитися" – наголосив Віктор Балога.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі