Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентські вибори

У виборчому окрузі №184 невідомі особи отримали доступ до виборчих бюлетенів
2012-10-24 18:32:00

У виборчому окрузі №184 невідомі особи отримали доступ до виборчих бюлетенів

23 жовтня у виборчому окрузі № 184 (Херсонська область) членами окружної виборчої комісії та невідомими особами було здійснено протиправні дії, які можуть поставити під сумнів результати волевиявлення громадян.

Так членами ОВК без наявних підстав та рішення комісії була відкрита кімната у якій зберігалися виборчі бюлетені. Це є прямим порушенням ч.2 ст.82 Закону «Про вибори народних депутатів України», яка передбачає, що виборчі бюлетені постійно перебувають під охороною працівника органів внутрішніх справ України, а їх видачі дільничним виборчим комісіям відбувається не раніше як за три дні до дня голосування.

Свідками цього були кандидат в народні депутати України від Єдиного Центру по в.о. № 184 Борис Силенков, його довірені особи, та виборці, що письмово засвідчили факт порушення. За їх свідченням до відкритої кімнати, у якій зберігаються виборчі бюлетені, невідомі особи вносили та виносили картонні коробки, вміст яких невідомий. На вимогу кандидата та його довірених осіб до приміщення ОВК прибули працівники міліції, які склали протокол про порушення законодавства, однак не перешкоджали протиправним діям членам ОВК та невідомих осіб.

Борис Силенков звернувся із позовом до суду для визнання дій членів ОВК неправомірними. Також кандидат від Єдиного Центру, його довірені особи та інші учасники виборчого процесу офіційно звернулися до прокуратури Херсонської області, українських та міжнародних моніторингових організацій. 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі