Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентські вибори

Віктор Балога: Кримінальні методи виборчої боротьби дискредитують владу
2012-10-25 10:09:00

Віктор Балога: Кримінальні методи виборчої боротьби дискредитують владу

Лідер Єдиного Центру Віктор Балога звернувся до генерального прокурора з заявою в якій просить негайно розслідувати застосування кримінальних методів у виборчої боротьби з боку провладного кандидата. Далі - текст звернення.

Генеральному прокурору України
Пшонці Віктору Павловичу

Кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 69
Балоги Віктора ІвановичаЗаява про злочин

     24 жовтня я проводив зустрічі із виборцями Міжгірського району Закарпатської області на підтримку кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 70 Олександра Кеменяша. Після закінчення заходів, під час повернення до м. Мукачево, невідомими особами на 4 автомобілях було заблоковано дорогу по якій я пересувався.


      Співробітники Управління державної охорони, які супроводжували мене, звернулися до невідомих осіб із вимогою звільнити проїзд. Натомість, із одного з автомобілів вийшла невідома особа, яка заявила, що зі мною хоче зустрітися кандидат в народні депутати від Партії регіонів по виборчому округу № 70 Михайло Ланьо, відомий як кримінальний авторитет на прізвисько «Блюк».


      Оцінивши ситуацію, співробітники УДО прийняли рішення розблокувати проїзд самостійно. Використавши свій автомобіль, як таран, охорона зіштовхнула з проїжджої частини один із автомобілів блокувальників та звільнила проїзд.


      Прошу Генеральну прокуратуру України негайно провести розслідування зазначеного факту блокування та причетність до подій вищезазначеної особи.
 Вважаю, що такі кримінальні методи виборчої боротьби дискредитують владу, ставлять під сумнів законність виборів до Верховної Ради України та підривають авторитет України як правової та демократичної держави.


Віктор Балога

25 жовтня 2012 р.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі