Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Балога: Президент України має ветувати закон про біометричні паспорти
2012-11-20 14:25:00

Балога: Президент України має ветувати закон про біометричні паспорти

Президент України має ветувати закон про біометричні паспорти. Про це заявив лідер Єдиного Центру Віктор Балога. Він переконаний, що вразі існування бажання у офіційного Києва рухатися до Європи, потрібно просто зробити кальку з аналогічних законів, які приймалися в країнах ЄС. Таким чином раз і назавжди зняти це питання з порядку денного.

     «Питань до цього закону набагато більше, ніж відповідей: і стосовно корупційної складової, і щодо збереження внутрішніх паспортів, і з приводу захисту персональних даних. Ми ж не в Північній Кореї живемо, щоб на кожному кроці показувати інший документ. Особливо безглуздо це виглядає на фоні цивілізованих країн, де навіть водійського посвідчення достатньо, щоб вирішити більшість питань у стосунках з державою», - впевнений політик.


     В.Балога переконаний, що депутати, які бездумно проголосували цей закон, зробили ведмежу послугу як кожному громадянину, який буде переплачувати  зайві кошти за непотрібні документи, так і державі загалом, адже віддаляє нас від цивілізованого світу.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі