Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

Єдиний Центр за одночасні дострокові вибори Президента та Верховної Ради України
2013-03-07 09:12:00

Єдиний Центр за одночасні дострокові вибори Президента та Верховної Ради України

Єдиний Центр вважає, що лише проведення одночасних дострокових виборів Президента та Верховної Ради України є дієвою протидією тиску влади на парламент та суспільство. Це єдиний механізм, який зупинить процес узурпації влади та дозволить повернути Україну на демократичний вектор розвитку.

Системне використання судів у боротьбі з парламентською опозицією призводить до спотворення результатів волевиявлення людей, перетворює кожного народного депутата на вразливу мішень для влади та фактично позбавляє вищий законодавчий орган країни самостійності у прийнятті рішень. За такої ситуації Верховна Рада України може перетворитися на канцелярію Президента із штампування потрібних рішень.

 

В умовах контрольованого парламенту, ручної судової системи при Президентові, який фактично очолює процес згортання демократії в країні, одночасні вибори є єдиним запобіжником подальшого сповзання України до авторитаризму.

  

Вважаємо, що лише перезавантаження влади дозволить розпочати реальний процес змін в країні, обрати новий проєвропейський парламент і нового проєвропейського Президента.
 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі