Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

Політики та суспільство повинні зупинити узурпацію виборчого права громадян
2013-06-05 12:42:00

Політики та суспільство повинні зупинити узурпацію виборчого права громадян

Заява Єдиного Центру

Єдиний Центр вважає дії влади по руйнації основної складової демократичної держави – інституту виборів, ознаками становлення в Україні авторитарної держави.


Рішення Конституційного Суду про перенесення виборів у Києві, вибірковий підхід парламентської більшості до призначення місцевих виборів та масштабні фальсифікації виборів міських голів 2 червня є продуманим планом влади по перетворенню виборів на формальний процес, який лише легалізує наперед визначені результати.


Єдиний Центр переконаний, що своїми діями влада хоче змусити повірити суспільство в те, що постійні маніпулювання виборчим процесом є нормою. Таким чином вона готує виборців до масштабних фальсифікацій на президентських та місцевих виборах 2015 року.


Єдиний Центр закликає політиків і суспільство зупинити процес позбавлення права людей обирати собі владу. Лише гостра реакція кожного з нас на такі дії влади може змусити її відступити. В іншому випадку виборчі кампанії в Україні відбуватимуться за сценарієм кампаній часів СРСР. 

 

Колегія лідерів Єдиного Центру
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі