Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога - Миколі Азарову: Україна повинна терміново вжити заходів щодо ситуації на україно-словацькому кордоні
2014-01-06 15:20:00

Віктор Балога - Миколі Азарову: Україна повинна терміново вжити заходів щодо ситуації на україно-словацькому кордоні

Останнім часом на україно-словацькому кордоні склалась дуже напружена ситуація з пропуском українців, громадян інших країн ЄС в напрямку Словаччини. Багатокілометрові черги на пунктах пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» та «Малий Березний-Убля» створюють значні незручності та перешкоди при перетині кордону. Про це у депутатському зверненні до Прем´єр-міністра України М. Азарова написав лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На думку політика, багатогодинне простоювання у чергах є невмотивованим та неприйнятним для водіїв і подорожуючих, тим більше, що все це відбувається напередодні великого свята та під час новорічних і різдвяних канікул. Причиною черг є штучне зволікання при оформленні документів з боку словацьких митників та прикордонників. Такий стан речей є неприйнятний для наших громадян і тому вимагає термінового реагування з боку українського уряду.

 

«Враховуючи вищенаведене, прошу невідкладно надати відповідні доручення та вжити заходів з метою вирішення цієї проблеми відповідно до укладених міжнародних договорів.Про результати розгляду цього звернення прошу поінформувати мене у визначений законодавством 10-денний термін» - наголосив Віктор Балога.

 

Крім того Віктор Балога звернувся до Посольства Словаччини в Україні з проханням не ігнорувати звернення українців і негайно втрутитися в ситуацію на україно-словацькому кордоні.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі