Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Єдина Православна Церква матиме велике значення для єдності України
2014-03-18 09:04:00

Віктор Балога: Єдина Православна Церква матиме велике значення для єдності України

В період військової агресії, єдина Православна Церква матиме не менше значення для єдності України, ніж боєздатна армія і сильний державний апарат. Об’єднання церков гальмувалося більше 20 років. Якщо при Кучмі це питання просто замовчувалося, а при Ющенку були зрушення, однак і деякі помилки, то в останні роки влада робила все, щоб лише поглибити церковний розкол. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат україни Віктор Балога

Політик вважає, що в результаті Російська Федерація отримала потужну пропагандистську машину, а Патріарх Кіріл зараз поводить себе навіть не як військовий капелан, а як один з головних рупорів Кремля. Але, коли країна в біді, церковні ієрархи мають стати першими, хто покаже приклад єдності. Знаю, що об’єднання – це складний процес. Але до нього готове і духовенство, і Вселенський Патріархат.

 

«Зараз не важливо, хто очолить церкву. Бо в історію увійде насамперед той, хто відкине усі амбіції і зробить крок до єдності. І чим швидше буде зроблений такий крок, тим сильнішою буде українська нація. Розумію, що війна – серйозне випробовування для всієї країни. Але водночас, це шанс зробити те, на що не вистачало сміливості раніше», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі