Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Переселенці з Криму повинні отримати житло і роботу
2014-03-25 14:43:00

Віктор Балога: Переселенці з Криму повинні отримати житло і роботу

Я категорично проти слова «біженці» стосовно наших громадян з Криму. Але дії влади трохи нагадують політику Шеварднадзе стосовно саме біженців з Абхазії, яких розселили по готелях і на десяток років про цих людей просто забули. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
Він зазначає, що зараз питання вирішується за принципом тимчасового розміщення. Але як каже відоме прислів’я «немає нічого більш постійного, ніж щось тимчасово». Тому, жодних тимчасових рішень бути не повинно.

 

 На думку політика влада сьогодні повинна:1. Дати повноцінне житло у вигляді будинку, або квартири, яке буде залишатися у власності переселенців, до тих пір, поки вони не зможуть повернутися в АРК.

2. Забезпечити їх робочими місцями, щоби наші громадяни почували себе не тягарем на шиї держави, а повноцінними членами суспільства.«Навіть, якщо брати до уваги перебільшені цифри переселенців, то всередньому на одну область припадає від 50 до 100 родин. В масштабах держави це не настільки багато, щоб не вирішити це питання комплексно. Суть лише в чіткій постановці задач губернаторам і їхньому бажанні реально вирішити проблему, а не відрапортувати для галочки перед Києвом», наголосив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі