Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Санкції США  закладуть початок економічного краху Росії
2014-07-17 12:52:00

Віктор Балога: Санкції США закладуть початок економічного краху Росії

Не мав жодних ілюзій щодо позиції Європи. Рішення ЄС – це своєрідний дипломатичний шпагат: рішення про санкції ніби є, але самих санкцій немає. Лідери ЄС ніби то з Україною і всім цивілізованим світом, але в той же час і не проти Росії. Це такі собі «санкції Шредінгера». Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик вважає це фактично дало Володимиру Путіну час щонайменше до серпня, протягом якого він може далі перекидати техніку, встановити контроль над кордоном і укріпити свої сили на Донбасі.

«Але, ситуацію більш-менш вирівняла позиція США. Той комплекс заходів, який вони пропонують, - це реальна допомога Україні. Американські санкції, звичайно, не зруйнують режим Путіна уже сьогодні, або завтра. Але вони принаймні урівняють наші шанси і закладуть початок економічного краху Російської Федерації», - зазначив Віктор Балога.

Народний депутат зауважив, що США, запроваджуючи санкції проти РФ, несуть такі ж самі фінансові ризики, як і країни Європи. На території Росії працює немало американських компаній, в тому числі і такі гіганти, залежні від нафтогазових ресурсів, як Chevron. «Але, очевидно, за океаном краще розуміють, з ким доводиться мати справу, ніж ті, хто живе з Путіним мало не по сусідству», - наголосив лідер Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі