Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Нацрада має зачистити медіа-поле від російського продукту
2014-07-18 12:46:00

Віктор Балога: Нацрада має зачистити медіа-поле від російського продукту

У той час, коли між Україною і РФ відбувається повномасштабна війна, наше телебачення активно просуває путінські пропагандистські медіа продукти. Всі канали - забиті російською кінопродукцією, яка героїзує ворожу нам армію, путінських "ментів" і активно відроджує культ "русского міра". Більше того - вони вже неприховано "мочать" не лише чеченців і грузин, а й українців. Іншими словами - РФ веде відкриту й успішну інформаційну війну в українському тилу. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик вважає, що Нацрада має зачистити медіа-поле від російського продукту без жодних зволікань і судових тяганин. І таке рішення має стосуватися 100% кіно і телепродукції РФ. Не принципово, хто восхваляє курс Путіна - чи журналіст, чи поп-виконавець, чи нетверезий герой телемила.

 

«Це питання національної безпеки і телевізійний контент має формуватися виключно із позицій патріотизму. А зараз своєю бездіяльністю і половинчастими рішеннями ми лише підігруємо Кремлю», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі