Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Потрібно оголошувати воєнний стан
2014-08-28 14:20:00

Віктор Балога: Потрібно оголошувати воєнний стан

На сьогодні маємо тісні переговори на найвищому дипломатичному рівні з західним світом і Сходом. Попри це, нам не відомо, які вимоги перед нами ставить Росія, а які – Захід. Можна здогадуватися про одне – з обох сторін планка поступок, яких вимагають від України, дуже висока, і влада не в силі задовольнити ні перших, ні других. Тому, правильним виходом з ситуації було б оголосити ці вимоги і дати народу можливість визначитися на референдумі – які з них для нас є більш-менш прийнятними, а на які ми, як народ, не підемо ніколи. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 Однак, на його думку, жодні дипломатичні ініціативи не будуть мати успіху без перемог на полі бою. Те, що ми вважали найгіршим варіантом, стало реальністю – сусід здійснив вторгнення, проти нас воюють регулярні підрозділи однієї з найсильніших армій світу.

«Цю війну нам не оголошували. Але ми зобов’язані виграти її, якщо хочемо вижити як народ і як держава. На цьому фоні вибори – лише мить, яку і не згадають у підручниках з історії, коли писатимуть про те, як героїчно поставала «Новоросія». Якщо ми цього не хочемо – треба забути про рейтинги, партії і блоки. Замість того, треба роздати зброю усім, хто хоче і може воювати. У ВР є мій законопроект про озброєння резервістів, давайте його приймемо, давайте сколотимо кількамільйонну армію. Давайте не будемо конкурувати з добровольчими батальйонами, а дамо їм техніку, важке озброєння та інструкторів», - закликав Віктор Балога.

Він вважає, що якщо ворог на нашій території, то це означає, що країна не повинна далі ходити на концерти і сидіти в ресторанах в той час, коли ворог хоче нас знищити. Це означає, що потрібно оголошувати воєнний стан, який фактично запровадить пряме президентське правління на всій території України.

«Ігри закінчилися, усе дуже серйозно. Потрібно закатати рукава, впертися ногами і гнати ворога хоч до самого Уралу. Іншого виходу у нас просто немає.
А до тих пір негайно, ще сьогодні на РНБОУ :
1. Відізвати посла з Москви;
2. Поставити на паузу дипломатичні стосунки;
3. Негайно ввести візовий режим;
4. Закрити авіа, авто та будь-яке залізничне сполучення з РФ;
5. Закрити всі кордони до завершення війни
», - наголосив лідер Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі