Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Треба негайно запроваджувати воєнний стан по всій території України
2014-09-05 15:12:00

Віктор Балога: Треба негайно запроваджувати воєнний стан по всій території України

Згоден зі «стриманим оптимізмом» Президента щодо зустрічі в Мінську. Скажу більше: мої власні очікування – безнадійні, хоч і не хочу такого результату. Поки Путін буде в Кремлі – він махлюватиме на темі перемир’я і далі. Бо йому на Донбасі потрібен свій анклав, з якого він кошмаритиме всю Україну, постачатиме «Кримнаш» і сунутиме далі, на Схід Європи. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На думку політика значна частина мешканців Донбасу ставиться до решти України вороже. І потрібно розуміти, що якщо Кремль і піде на якесь врегулювання, то тільки на його умовах. Там це називають «прінуждєнієм» і як це відбувається, ми вже не раз бачили.

 

«Мінськ, як і всі інші ініціативи Москви, будуть примусом до співіснування з точки зору Путіна. Типу «на тобі 5 рублів, Наташа, і будеш наша». Погодимося – і для нас це стане поразкою і ганьбою», переконаний народний депутат.Він вважає, що час для оголошення воєнного стану на Донбасі вже згаяний. Навіть вводити його на всьому Південному Сході буде недостатньо. Для захисту України від НЕВПИННОЇ агресії треба негайно запроваджувати воєнний стан на всій території. Тобто – переведення всього державного механізму, а не тільки воєнної організації, на рейки війни із агресором – Росією.«Невідкладність такого рішення дозволить нам зменшити наші неминучі втрати – людські й економічні. А вибори – то вже річ другого плану. Бо втратимо країну – їх просто ніде буде проводити. І Президенту у тому числі», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі