Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Київ дає добро на кримський сценарій на Донбасі
2014-10-12 12:40:00

Віктор Балога: Київ дає добро на кримський сценарій на Донбасі

Те, що Путін відводить війська, а Україна непублічно домовляється з сепаратистами про розмежування свідчить про те, що суспільство поставлять перед фактом про створення Абхазії, чи Придністров’я в рамках державних кордонів України. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Політик вважає, що Київ дає добро на кримський сценарій на Донбасі, який може бути реалізований уже 9 листопада. Однак для цього є більш дієвий і цивілізований спосіб. А саме – всеукраїнський референдум.«Щоправда, є ще один метод зриву такого сценарію – силовий. Але, мілітарні методи себе вичерпали. Однієї віри у наші Збройні Сили і патріотизму, на жаль, виявилося недостатньо, для того, щоб протистояти одній із найсильніших армій світу. Збройні Сили України свідомо розвалювалися багато років і були добиті Януковичем. Можна, звичайно, продовжити класти у боях кращих синів України, але результат буде приблизно таким же», - вважає Віктор Балога.Він зазначив, що особисто був і залишається прихильником цивілізованого розлучення з Донбасом через всеукраїнський референдум. І такий сценарій має ряд беззаперечних переваг:1. Це серйозне зменшення ризику війни в сусідніх регіонах, адже зникають підстави для конфлікту.2. Ми отримуємо повноцінне припинення бойових дій. Бо сьогодні вбивають щодня, не дивлячись на умовне перемир’я.3. І найголовніше - ми отримуємо безпеку для кількох мільйонів громадян України, які проживають в районі АТО і у прифронтових зонах. А цих людей також вбивають щодня.4. Цивілізоване розлучення залишає нам можливість цивілізованого повернення Донбасу в майбутньому.

 

«Санкції зроблять свою справу. Не зараз, через рік-два. Кілька років життя в реаліях бандитизму і «русского мира» протверезять голови людей краще, ніж десятиліття агітації і пропаганди. Після повалення путінського режиму, нам уже не доведеться завойовувати Донбас - попросяться самі, так само через референдум. Але тоді уже ми будемо вирішувати – потрібно нам це, чи ні», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі