Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Не має бути жодних ілюзій щодо намірів Путіна
2014-10-15 08:47:00

Віктор Балога: Не має бути жодних ілюзій щодо намірів Путіна

Позбавлений ілюзій щодо присутності у сусідній Росії хоча б китайської підробки громадянського суспільства. Але є цілий «Совет по развитию гражданского общества и правам человека», до якого належать говорящі голови, які більше нагадують зомбованих рабів, ніж залишки російської інтелігенції. Про це заявив лідер Єдиного Центру народний депутат Віктор Балога.

Політик зауважив, що ці діячі розповідають про все, що має місце в Росії, називаючи це реаліями сучасної України: про брак демократії, про переслідування інакомислячих, свавілля людей в погонах, про виселення священників з церков, що зараз відбувається в окупованому Криму. Про знущання над мешканцями Донбасу, де керують агенти ФСБ і російська хунта.

 

«А в цей самий час російські «Гради» розстрілюють наші села і міста. Ряжені казакі грабують населення, зелені чоловічки в Криму викрадають і катують кримських татар. Про це можна довго говорити. Але, щоб зрозуміти Путіна, достатньо того, що він вкотре назвав нашу країну територією. Думаю, більше ні в кого більше не має бути ілюзій щодо його намірів», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі