Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Москва свідомо йде на зрив Мінського меморандуму
2014-11-03 10:28:00

Віктор Балога: Москва свідомо йде на зрив Мінського меморандуму

Москва могла б, принаймні на офіційному рівні, зробити вигляд, що вчора на Донбасі нічого не відбулося. Але, вони свідомо йдуть на зрив Мінського меморандуму і роблять це цинічно і зухвало. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що всім зрозуміло, що світ не визнає чергової анексії нашої суверенної території і ці вибори не визнають навіть «найближчі родичі» Путіна - Лукашенко і Назарбаєв. Але, це не означає, що ми повинні робити вигляд, що не помічаємо цього зухвальства і далі називати Російську Федерацію, якщо не братньою державою, то важливим партнером і сусідом.«Тому, пане Президенте, звертаюся до Вас, як до Гаранта Конституції.

- ми маємо перестати лізти зі шкіри, щоб торгувати з Росією сиром і ковбасою, коли наших підприємців принижують на кордоні;

- невідкладно відкликати посла з Москви;

- розірвати дипломатичні стосунки, які позбавлені жодного сенсу;

- зупинити всю транспортну логістику із РФ і запровадити візи», - переконаний Віктор Балога.Політик зауважив, що це ті кроки, які держава мала зробити ще в березні, як відповідь на агресію РФ. «Якщо ми і надалі будемо із ними тягнути – то дуже скоро у Києві будемо ставити монумент новому Богдану Хмельницькому, при чому із значно сумнішим фіналом», - вважає народний депутат України.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі