Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Ми зможемо здолати Путіна лише узгодженими діями і єдністю усіх гілок влади
2014-12-18 14:40:00

Віктор Балога: Ми зможемо здолати Путіна лише узгодженими діями і єдністю усіх гілок влади

У Путіна сьогодні був шанс принаймні спробувати щось змінити. І він скористався ним на всі сто – зробив ще гірше, ніж було в понеділок, вівторок і середу. Він дав зрозуміти, що піде далі. А вірніше – до кінця. Що санкції – це хоч і боляче, але йому гірше уже не буде. А люди його мало хвилюють. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що кінець всьому цьому однозначно наступить і він буде не на користь Путіна. Питання лише в тому, якою ціною, і з якими наслідками.

 

«Бо, дивлячись на політику країн Заходу, я не впевнений, що вони так само оцінюють ситуацію, як і ми з вами. Так, санкції є, вони діють і почали приносити результати. Але, не треба з ним більше загравати. Бо Путін може принести світу більше біди, ніж ми пережили у XX столітті», - вважає політик.

На його думку це виклик не лише для світу, а й для України. Ми зможемо здолати Путіна лише узгодженими діями і єдністю усіх гілок влади.

 

«І вона повинна бути не лише на папері, а й в діях і намірах. А це означає, що потрібно менше популізму, а більше хороших і якісних законів. Менше заяв – більше рішучих дій. Менше закордонних вояжів – більше кроків для реальної боротьби з корупцією. Лише в такому випадку ми зможемо вистояти», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі