Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

В Бюджеті 2015 мають бути скорочені видатки на владу
2014-12-22 15:20:00

В Бюджеті 2015 мають бути скорочені видатки на владу

Особисто я, як і більшість людей у цій країні, ще не бачив проекту держбюджету. Але, у мене, як у народного депутата і як у громадянина, є головна вимога до цього документу. Він має бути справедливим. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик вважає, що хоча всі і розуміють в якому стані держава, але, затягування поясів має починатися з тих, хто це пропонує, і з тих, хто заробляє завдяки державі.

«А це означає, що бюджет на 2015 рік має бути прийнятий показово – з жорстким скороченням видатків на утримання Президента, прем'єр-міністра, уряду, РНБО, місцевих адміністрацій. Народ лише тоді підтримає дії влади, коли буде бачити, що скасовані не лише пільги на проїзд, а й безкоштовні перельоти для депутатів і чиновників. Доки в центрі будуть красти, доти на місцях директор школи і лікар не будуть розуміти таких реформ», переконаний народний депутат.

Він закликає владу зруйнувати всі пільги для себе і для всіх, а тим хто реально потребує захисту - дати адресну допомогу.

«Те саме стосується бізнесу. Якщо власники монополій будуть платити ренту за ринковою вартістю, тоді можна виставляти претензії і до інших. Хоча, які там можуть бути претензії, якщо малий і середній бізнес, завдяки Азарову, майже добили», зауважив Віктор Балога.

Він додав, що обов’язково проголосує за такий жорсткий, але справедливий бюджет. «Але, я не готовий тиснути кнопку за популізм, за чергові компроміси з олігархами і затягування поясів для тих, кому вже немає чого затягувати», наголосив політик.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі