Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Жодних реформаторських кроків влада досі не зробила
2014-12-23 08:52:00

Віктор Балога: Жодних реформаторських кроків влада досі не зробила

Якщо уважно подивитися на дії влади, то може скластися враження, що реформи - це якась манна небесна: їх ніхто не бачив, але людям обіцяють, що це диво скоро можна буде побачити на власні очі. Напевно через це перші особи держави так б'ються за право називатися тими, хто втілює реформи. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик звернув увагу на те, що прем'єр-міністр має свій пакет реформ, більшість у Верховній Раді має Коаліційну угоду, яка теж є планом реформ, але жодного кроку, які б можна було назвати реформаторськими, зроблено не було.

 

«Зараз Президент створив Національну раду реформ. Сумнівний з точки зору Конституції орган і явно не в компетенції Глави держави. Ні, я розумію, що є бажання допомогти, так само, як і у мене, як у народного депутата, є бажання нарешті бачити якісні законопроекти. Але, який ефект буде від роботи Національної ради реформ, якщо повноваження зосереджені в Кабінеті Міністрів?», - запитує Віктор Балога.

 

«Чи може хтось вірить, що протягом 9 місяців роботи нової влади в країні не втілювалися реформи лише тому, що не було спеціальної Ради реформ? То може уже нарешті почнемо ці реформи втілювати, а не боротися за звання реформатора, при девальвуючій гривні і зруйнованій економіці?», - наголосив політик.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі