Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Легалізація путінського кума - це і легалізація путінського сценарію в Україні
2014-12-24 10:14:00

Віктор Балога: Легалізація путінського кума - це і легалізація путінського сценарію в Україні

От я не розумію - навіщо було вчора вдень голосувати за скасування позаблокового статусу, а ввечері оголошувати російського агента №1 переговорником від України по звільненню полонених. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик запитує для чого було це голосування, якщо влада своїми діями демонструє, що не збирається в НАТО? Він вважає, що легалізація путінського кума - це і легалізація путінського сценарію в Україні, а він не передбачає інтеграцію в Західні структури.


«Якщо я не правий, нехай влада спростує мої слова. Найкращим спростуванням буде голосування у Верховній Раді за визнання РФ державою-агресором, а "ДНР" і "ЛНР" - терористичними організаціями. Якщо президент не грається з Путіним у "стратегічне партнерство", то значить і боятися такого голосування йому не потрібно. Розраховую побачити ці питання в порядку денному ВР уже завтра. Сподіваюся, фракції більшості, якщо вони теж не грають в цю гру, мене підтримують. Якщо такого голосування не буде - сушіть весла», наголосив Віктор Балога.


На його думку це означає, шо президента обійняли в Москві так міцно, що скоро почнуть душити.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі