Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Цього року були як великі трагедії, так і великі перемоги
2014-12-31 12:07:00

Віктор Балога: Цього року були як великі трагедії, так і великі перемоги

Цього року були як великі трагедії, так і великі перемоги. 2014-й став роком великих очікувань, але, особисто для мене, він закінчився великим розчаруванням. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку ставлення до ВР не змінилося. Люди, які ще вчора були опозицією до Януковича, діють тими ж методами, що і повалений диктатор.

Політик вважає, що влада імітує боротьбу з корупцією, а замість відповідальних і чесних чиновників приходять свої, наближені, слухняні і не менш не професійні, ніж при Януковичу.

«Рік розмов про реформи звівся до урізань фінансів місцевих громад, додаткових податків для тих, кому і так уже немає з чого платити, і посиленням фіскального тиску. Єдине, що вселяє віру в 2015 рік – це наші люди. Це ті, хто всупереч усьому, стримують на Сході одну з найбільших армій світу. Це ті, хто фактично взяв на себе функції тилу для наших воїнів. Це ті, хто з голими руками йшли на озброєний «Беркут». Це ті, хто не чекаючи милості від держави, намагаються хоча б щось змінити на своїй вулиці, чи у своєму під’їзді», - вважає народний депутат.

«Наші люди – це те, за рахунок чого Україна ще існує як держава. І це те, за рахунок чого вона стане сучасною, сильною країною. Я в це вірю, бо це єдине, у що ще можна вірити. Бажаю кожній українській родині миру, спокою і сил пройти усі випробування. Нехай береже вас Господь», - підсумував Віктор Балога

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі