Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Президент вручає військовим несправну техніку
2014-12-30 15:37:00

Віктор Балога: Президент вручає військовим несправну техніку

Сьогодні Президент вручає військовим нову техніку і це, звичайно, добре. Погано, що це робиться у форматі показухи. Бо, коли усе для картинки, підлеглі Глави держави про справність техніки думають в останню чергу. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«От, наприклад, сьогодні отримав інформацію від військових, що деякі зразки техніки не пройшли заводські і польові випробовування з екіпажами, які будуть їх експлуатувати. Зокрема, танки Т-64 прийшли з несправними підігрівачами, механізмами заряджання, системами керування вогнем і зенітно-кулеметними установками. Тобто, техніка до прийому не готова, і після «вручення» буде направлена на військові підприємства для усунення недоліків. Те саме стосується вертольотів Мі-2 і Мі-8 МТВ. Вони теж потребують регламентних робіт», - повідомив політик.


Народний депутат виклав усі ці факти з подробицями Президенту в приватному порядку і думаю,  що підлеглі, бажаючи догодити, його крупно підставляють. Бо потім така техніка, як і знамениті ржаві патрони, доходить на передову, після чого наші бійці тихо і публічно бажають владі «всього хорошого». Політик наголосив, що від справності техніки залежать людські життя.


«Вважаю, що міністрів за таку роботу потрібно віддавати під трибунал. Але перед тим – відправити в танковий бій на машині з несправною системою керування вогнем. Думаю, ніхто не буде протии», - зазначив Віктор Балога.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі