Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: США і НАТО не дають нам зброю, бо Україна сама не робить те, що в наших силах
2015-01-22 08:24:00

Віктор Балога: США і НАТО не дають нам зброю, бо Україна сама не робить те, що в наших силах

Чому США та країни НАТО не дають нам сучасну зброю? Бо це - крайній випадок, він не може бути використаний, поки Україна сама не зробила те, що в наших силах. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Політик вказав на найбільш гурбі помилки влади:

 

«1. Ми до тепер ведемо переговори з терористами, а демократична більшість не хоче визнавати "ДНР" і "ЛНР" - терористичними організаціями, а Росію - державою-агресором. Чому тоді ми просимо про це весь світ?

Чи знає керівництво держави, що до тих пір наші бійці, взяті в полон, не вважаються військовополоненими? Україна не може пред'являти претензії в міжнародні інстанції.

 

2. Чому мобілізація проводиться за рахунок хлопців за тисячу гривень, а не контрактників, фахівців, які готові професійно виконувати цю роботу, але за відповідну оплату?

Бо дати можливість воювати професіоналам - це стовідсотковий успіх Збройних Сил. І навпаки.

Чи може керівництво держави свідомо хоче показати неспроможність і непрофесійність, а також відсутність патріотизму серед непідготовлених призовників?

 

3. Що таке Мінські домовленності? Хто про них знає? Хто торгує буферними зонами, хто має право?» , - зазначив Віктор Балога.

 

На його думку помилок зроблено немало. В першу чергу їх потрібно виправляти негайним введенням надзвичайного стану в Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернігівській, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

 

«Якщо президент внесе в Парламент указ про надзвичайний стан - це буде перше правильне рішення.

Можливо після цього нам захочуть реально допомагати:

- сучасною зброєю;

- списанням боргів;

- наданням безповоротної фінансової допомоги, за умови переведення економіки на ринкові стандарти і реальної реформи енергетичного блоку з приватизацією "Нафтогазу" і переведенням тарифів до окупності», - переконаний народний депутат.

 

Він вважає, що вятувати будуть лише того, хто хоче допомогти сам собі, а в діях української влади Захід такого бажання поки не бачить.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі