Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Щоб народ боронив країну, владі потрібно змінити ставлення до нього
2015-01-23 18:10:00

Віктор Балога: Щоб народ боронив країну, владі потрібно змінити ставлення до нього

Якщо влада не хоче піти шляхом цивілізованного підходу до своїх громадян - забезпечити усіх, хто захищає державу, сучасною зброєю та засобами захисту, забезпечити кожного гідною зарплатою, то мобілізація буде провалена. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Пане Президенте, хочу ще раз сказати: потрібно зрозуміти - країна воює, чи грається в війну. Бо танкові бої - це уже не АТО. Потрібно визначитися - ми воюємо, чи ведемо переговори?

Хто може народу пояснити, який у нас план? Хоча б те, що потрібно і можна говорити.

Давайте разом покажемо приклад:

- 30% йдуть на війну з АП, на чолі з її Главою;

- 30% уряду, на чолі з відповідними міністрами, також;

- 30% від складу депутатів ВР, та депутатів усіх рівнів. Якщо буде прийнято таке рішення - буду серед перших;

- 50% прокуратури та судів, менше буде корупції», з таким словами звернувся політик до глави держави.

 

Він вважає, що потрібно зупинити вакханалію з передової, коли кожен бажаючий подає різну інформацію. Є офіційні структури - Міністерство оборони, СБУ, МВС, РНБО, потрібно прийняти рішення, щоб ці горе-патріоти не піарилися на біді.

 

«Ще раз повторюю, пане Президенте, - щоб народ боронив країну, а не Межигір'я чи Печерські пагорби, потрібно змінити ставлення до власного народу і до організації захисту країни. Інакше буде біда. Говорити, що ми повернемо Крим, чи окупований Донбас, і зробити - це дві великі різниці. Потрібно народу говорити правду, тоді й самому буде легше. Бо неправда буде робити слабкими і Президента, і країну. "Технологічно-патріотичні" розмови по телебаченні уже не допоможуть нікому. Потрібна реальна, спільна відповідальність, інакше недовіри між верхами і низами не уникнути», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі