Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Міноборони має негайно забезпечити блокпости Дельцевського плацдарму важкою технікою
2015-01-28 14:14:00

Віктор Балога: Міноборони має негайно забезпечити блокпости Дельцевського плацдарму важкою технікою

Наші закарпатські хлопці, 128-а Мукачівська гірсько-піхотна бригада зараз у самому пеклі – в Дебальцево. Це так – щоб деякі експерти з патріотизму розуміли, як воює Закарпаття. З 22 січня російсько-терористична артилерія їх так посипає, що вони голови не можуть підняти. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він повідомив, що те, що бійці здатні тримати фронт, вдягнені, обуті і нагодовані – виключна заслуга громади Закарпаття. Вони тримають фронт лише завдяки волонтерам. У серпні волонтери забезпечили їх усім, починаючи від фарби, скотчу і матраців, закінчуючи тепловізорами, раціями, і навіть ноутбуками та принтерами.

 

«Я уже навіть не рахую, скільки передали запчастин і продуктів харчування. Рахунок тепловізорів уже пішов на десятки. Минулого тижня передали їм Mitsubishi Pajero, бо не було навіть на чому вивозити поранених. Взагалі, Закарпаття стало професійними тилом для 128-ї бригади. Гроші жертвують усі, в тому числі малі діти і заробітчани. Як українці, так румуни і угорці. Тому, ніхто не має права звинувачувати нас у браку патріотизму», - наголосив політик.

 

Він повідомив, що у бійців до Міністерства оборони питань дуже багато. Станом на сьогоднішній день, на багатьох блокпостах (в Генштабі і Міністерстві оборони знають, про які саме з них йдеться, і яке їхнє стратегічне значення) немає ЖОДНОЇ одиниці справної важкої техніки. Усе або вигоріло, або виведено з ладу, а по документах усе справне і може виконувати бойові задачі.

 

«Як так склалося? Усе завдяки тугодумству Генерального штабу і Міністерства оборони. Паркетні генерали сказали, що не дадуть техніку, поки не отримають відповідні рапорти від командирів рот. А командири рот не те, що до писанини не можуть добратися – не мають навіть коли голову підняти, чи, вибачте за делікатність, сходити до вітру. Ситуація настільки складна, що в обороні позицій бере участь рота матеріального забезпечення. Тому, я дуже розраховую, що в Міністерстві оборони знайдеться час не лише на роздуми про патріотизм, а й на те, щоб забезпечити блокпости Дельцевського плацдарму важкою технікою. НЕГАЙНО!», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі