Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Єдиним форматом переговорів, де Україна може розраховувати на успіх, є Женевський
2015-01-29 11:11:00

Віктор Балога: Єдиним форматом переговорів, де Україна може розраховувати на успіх, є Женевський

Абсолютно зрозуміло, що Європа не хоче і не буде вирішувати проблеми України. Той максимум, на який вони здатні, вони уже з себе вичавили. Більшого, ніж санкції, від них очікувати не варто. Тому, Нормандський формат, як майданчик для переговорів по Україні, який дасть конкретний результат, розглядати не варто. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Так само зрозуміло, що єдина мета Мінських зустрічей – легалізувати «ДНР» і «ЛНР». Фактично, це формат, який якщо і дає Україні можливості, то лише для капітуляції. Якщо там і приймаються рішення, то не в інтересах України», - переконаний політик.

 

На його думку єдиним переговорним форматом, де Україна може розраховувати на успіх, є Женевський – за участі США, Євросоюзу та Росії. Лише Сполучені Штати мають достатньо сили і мотивації на те, щоб зупинити Москву, ні Євросоюзу, ні кожному окремо взятому його члену, це не під силу.

 

«Чому цей формат не працює? А як США можуть довіряти Україні, якщо ми хочемо і допомогу МВФ, і між крапельками пробігти, і кума Путіна зробити переговірником, і одночасно домовлятися з терористами, і торгувати з Росією? Так не буває» - переконаний народний депутат.

 

Він зазначив, що Америка ніколи не вступиться за Україну, якщо не буде впевнена на сто відсотків, що керівництво держави не веде подвійну ГРУ.

 

«Я розумію, що багато років така багатовекторність приносила свої плоди. Але не зараз, коли на кону доля України, як держави, і коли Захід несе від цієї війни збитки на мільярди доларів. Бо і у демократії, на жаль, теж є своя ціна і її потрібно сплатити. Іншими словами, якщо ми хочемо військову і фінансову допомогу Заходу – ми повинні плисти з ними в одному човні. Це означає, що Україну на переговорах не повинні представляти куми агресора. Що ми не повинні торгувати з ними сиром і ковбасою, а визначитися, що для нас вигідніше – втратити на Сході і здобути на Заході, чи як усі попередні роки – доїти дві корови. А так уже не вийде», - вважає Віктор Балога.

 

Політик звернувся до Президента і вказав на те, що настав час, коли потрібно визначатися.

 

«Якщо ми з Західним світом, значить будуть і кредити МВФ, і відчутна військова підтримка. Якщо ми трохи з тими і трохи з тими – значить ніякої допомоги не буде. Лише війна і «дружні обійми старшого брата». І тоді ніякий Женевський формат не допоможе», - переконаний народний депутат.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі