Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Розмови про відкладання оголошення воєнного стану – це зрада державних інтересів
2015-01-29 15:58:00

Віктор Балога: Розмови про відкладання оголошення воєнного стану – це зрада державних інтересів

Будь-які розмови про відкладання оголошення воєнного стану – це зрада державних інтересів. І неважливо – хто і якими словами намагається знайти цьому виправдання. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що будь-які технологічні заяви політиків різного пошиву про те, що це не на часі, що нам грошей не дадуть, що зупиниться економічний розвиток є свідченням подвійних стандартів у переговорному процесі з РФ.

 

«Скажу більше – для економічного спаду є не лише об’єктивні обставини, як війна. Є і суб’єктивні причини, а це – відсутність боротьби з корупцією, некомпетентність і подвійні стандарти. Ще один фактор, який не менше, ніж війна, впливає на ситуацію в країні - перебування на посадах Яреми, Муженка, Гонтарєвої і ще ряду некомпетентних, але "своїх менеджерів" в уряді», - переконаний Віктор Балога.

 

Він вважає, що дискутувати на тему, потрібен воєнний стан, чи ні – так само не доречно, як і сперечатися з приводу того, ми – Україна, чи «Малоросія».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі