Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Громада, депутати, армія і волонтери в Маріуполі мають важливіші справи, ніж з’ясовуваня стосунків
2015-01-30 14:45:00

Віктор Балога: Громада, депутати, армія і волонтери в Маріуполі мають важливіші справи, ніж з’ясовуваня стосунків

Я не проти того, щоб органи місцевого самоврядування приймали політичні рішення. Але, коли йдеться про Маріуполь, то, думаю, ніхто не буде заперечувати, що громада, депутати, армія, волонтери мають набагато важливіші справи, ніж зараз з’ясовувати стосунки. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Бо якщо ми у Києві не можемо визнати «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями, то чому маємо вимагати таких рішень від тих, хто знаходиться у кількох кілометрах від реальних терористів, у яких є танки і артилерія? Нікого не засуджую і не виправдовую, але така реальність – їхня і наша», - вважає політик.

 

На його домку, якщо потрібна загальноукраїнська акція з визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями, то таке рішення мають ухвалити органи місцевого самоврядування усіх рівнів по всій Україні. Але, в першу чергу – Верховна Рада. І це не повинно виглядати так, ніби маріупольських депутатів, під дулами бійців «кривавої хунти», змушують приймати якісь рішення, які вони приймати бояться.

 

«Адже сама Верховна Рада, максимум на що спромоглася, - це проголосувати в першому читані законопроект, який колись відкриє шлях до визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями. А це – нечесно і несправедливо щодо громади Маріуполя і усіх українських міст, які постраждали і страждають від російсько-терористичної загрози», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі