Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Печерський районний суд має бути ліквідовано
2015-02-02 09:07:00

Віктор Балога: Печерський районний суд має бути ліквідовано

Можна скільки завгодно проводити люстрацію суддів, приймати антикорупційні закони, реформувати судову гілку влади. Але, поки в країні є Печерський районний суд, усе це марно. Про це заявив лідер Єдиного Центру народний депутат України Віктор Балога.

Він зевернув увагу на те, що після приходу до влади нової команди, цей суд не втратив свого статусу останнього оплоту суддівського бєзпрєдєлу. Як і раніше, Печерський суд може оскаржити виконання будь-якого акту органу державної влади, заблокувати слідство у будь-якій кримінальній справі, виправдати будь-якого корупціонера, звільнити будь-якого вбивцю.

 

«Це такий собі рятівний круг для покидьків. Все, що потрібно - щоб твоя справа опинилася на розгляді в Печерському суді. А далі - справа техніки. Що парадоксально, саме цей суд посадив Юлію Тимошенко і Юрія Луценка. Окрім Кірєєва, який зараз у бігах, більше ніхто з суддів не поніс відповідальності за свої злочинні рішення. Так чому Президент не ліквідує цей суд? Чому всіх цих "суддів" не виженуть без права займатися юридичною практикою?», - запитує Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі