Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: За стіл переговорів з Донбассом потрібно сідати лише в присутності Путіна
2015-02-09 11:05:00

Віктор Балога: За стіл переговорів з Донбассом потрібно сідати лише в присутності Путіна

Якщо за словами Путіна, нам потрібно сідати за стіл переговорів з Донбасом та зупиняти вогонь, то ми не проти. Такі спроби були, при чому неодноразово. Але, усі вони увінчалися невдачею по одній і тій же причині – розмова має бути лише у вашій присутності, пане Путін. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Повірте, якщо ви користуєтесь авторитетом у великої аудиторії на Донбасі, ми готові прислухатися і до них, і до вас. 11 травня 2014 року вони провели референдум. Зараз рішення за Держдумою та Радою Федерації. Чому не приймаєте їх як Крим? Чому не визнаєте їхню незалежність, не встановлюєте з ними дипломатичні стосунки?», - запитує політик.

 

На його думку якщо Росії накладно забирати Донбас у своє царство, а вони рахують себе українцями, то Володимир Путін має дати Україні самим розібратися, що робити.

 

«Ми готові на поступки, компроміси заради миру в Україні і світі. Але, ніколи не погодимося на федералізацію української нації і якщо потрібно – це підтвердить всеукраїнський референдум», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі