Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Питання Донбасу потрібно виносити на референдум, або готуватись до повзучої окупації усієї України
2015-02-10 11:32:00

Віктор Балога: Питання Донбасу потрібно виносити на референдум, або готуватись до повзучої окупації усієї України

Абсолютно зрозуміло, що Путін хотів би впливати на всю Україну. Але, взяти силою він нас не може, а самі йти в його імперію ми не хочемо. Тому, все що йому залишається – впливати на нас через федералізацію і Донбас. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку це означає, що в органи місцевої влади на Донбасі мають прийти терористи, але уже офіційно. В парламент від Донбасу будуть обиратися ватніки і провокатори. Але, для місцевого населення вони – патріоти. Вони ж будуть їздити на сесії ПАРЄ і розповідати на весь світ про «злочини укрів». Як підсумок політик прогнозує внутрішнє ослаблення і повну дезорієнтацію України.

 

«Це – найгірший варіант з усіх. І у зв’язку з цим, у мене питання. Площа України - 603 628 кілометрів квадратних. Територія, яку окупували російсько-терористичні війська, становить трохи більше 20 000 кілометрів квадратних. Хіба цих 20 000 кв. км. випаленої землі вартують того, щоб на решті понад 570 000 кв. кілометрах запанували бідність і розбрат? Чи може краще через референдум попрощатися з ними і відпустити їх у Росію, або якщо вони так хочуть – у самостійне плавання?», - запитує народний депутат.

 

Він вважає, що відповідь є очевидною. Меншість не повинна керувати усім народом.

 

«Понад 40 мільйонів громадян не повинні жити у вічній невизначеності, через те, що комусь захотілося жити в «русском мірє», не виходячи з власного дому. Тому, або ми виносимо це питання на референдум і рухаємося далі. Або готуймося до повзучої окупації усієї України», - зазначив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі