Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Москві потрібен перерозподіл сфер впливу у світі і протекторат над усією Україною
2015-02-13 12:53:00

Віктор Балога: Москві потрібен перерозподіл сфер впливу у світі і протекторат над усією Україною

Зрозуміло, що в Мінську ми не могли досягти більшого, ніж отримали. І у цьому вина не так України, як обставин, у яких проходили переговори. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Політик уточнив які саме обставини призвели до таких результатів:

 

«1. При всій повазі до лідерів Франції та Німеччини, але для Росії вони зручні і комфортні переговорники. Бо для них РФ – це в першу чергу ринок збуту і торговий партнер.

 

2. Будь-які переговори починаються з того, що затихає зброя. Така практика і така мораль кожного мирного врегулювання, коли в основі всього стоїть збереження людських життів. А у Мінську вийшло так, що всі потиснули один одному руки, а наших людей продовжують вбивати і калічити. Нажаль, ми на це не можемо вплинути, але лідери Заходу мали б починати розмову з питання зупинки бойових дій.

 

3. ОБСЄ показала свою слабкість, що спричинило втрату довіри. Ця організація більше не може виступати гарантом дотримання будь-яких домовленостей.

 

На жаль, і ООН без структурних змін, не зможе впливати на вирішення військових конфліктів. Поки Москва має в цій організації право вето, на мир розраховувати не доводиться.

 

4. Відтермінування військової і фінансової допомоги з боку гарантів Будапештського меморандуму, свідчить про те, що слова не тримає не лише Росія.

 

А найголовніше – переговори в Мінську йшли не про Донбас. Москві він не потрібен. Їм потрібен перерозподіл сфер впливу у світі і вся Україна під своїм протекторатом. А це змушує нас не на Захід покладатися, а самим бути сильними», - вважає народний депутат.

 

На його думку якщо українці хочутьмо бути вільними, потрібно змінюватися самим в питанні реформ, корупції, створення передумов для виходу з кризи. Потрібно перестати списувати все на війну, бо вона скоро не закінчиться; перестати гратися в політичний популізм;  перестати говорити народу неправду, бо це руйнує суспільну мораль і довіру між владою і суспільством.

 

«Наша перемога не лише у сильній армії, а насамперед – в сильній економіці, рішучих реформах, реальній боротьбі з корупцією», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі