Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Ситуація у Дебальцево потребує оперативних рішень і негайного втілення їх у життя
2015-02-17 11:25:00

Віктор Балога: Ситуація у Дебальцево потребує оперативних рішень і негайного втілення їх у життя

За ніч допомога в Дебальцеве так і не прийшла, 200-х і 300-х вивезти неможливо, ситуація залишається критичною. Про це повідомив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Не розумію, для чого і далі усе ускладнювати? Був і залишаюся прихильником того, що наші бійці заслужили на те, щоб вийти з Дебальцева з честю і продовжити служити Батьківщині. І це – не здача територій. Це – стратегічний маневр. Розумію, що для «партії війни» - це непопулярна річ. Але, хтось з політиків її повинен озвучити - не лише експерти», - переконаний політик.

 

Він вважає, що ситуація з деблокуванням Дебальцева далеко не така, як розповідають в Міністерстві оборони і Генеральному штабі і саме через їхню брехню суспільство живе міфами, які, не дай Боже, розіб’ються об гірку правду.

 

«Тому, я вимагаю від військового керівництва не мовчати, бо це смерті подібно. Потрібно довести до суспільства реальний стан справ і нарешті почати діяти. Ситуація потребує оперативних рішень і їх негайного втілення в життя», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі