Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Керівництво Генерального штабу свідомо замовчує реальний стан справ
2015-02-18 18:42:00

Віктор Балога: Керівництво Генерального штабу свідомо замовчує реальний стан справ

Рішення про виведення військ з Дебальцева – правильне, хоч і явно запізніле. Але, рапортувати про успіх, на жаль, поки що рано. За моєю інформацією, станом на 16:00 виведена значна частина особового складу 128-ї бригади, але потрібно ще серйозно попрацювати. Хочу вірити, що решта бійців буде виведено в найближчі години. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що це потрібно було робити ще 31 січня і він про це особисто говорив Президенту і не один раз. Тоді результат, з військової точки зору, був би таким самим, але втрат було б набагато менше. А вони обчислюються далеко не 30-ма пораненими, як інформують Головнокомандувача.

 

«За моїми даними, лише в період з 1 по 16 лютого втрати 128-ї бригади складали 30 людей вбитими, 154 - пораненими, двоє потрапили в полон, а четверо – пропали безвісти. Втрати в озброєнні та військовій техніці точно встановити не можливо. Але, це більше, ніж 200 одиниць», - повідомив політик.

 

Народний депутат впевнений, що ситуація по інших військових частинах не краща. Тому, у нього виникає питання – чи володіє Головнокомандувач об’єктивною інформацією для того, щоб приймати правильні рішення.

 

«Після заяв про ефективність військового командування, складається враження, що керівництво Генерального штабу свідомо замовчує реальний стан справ для того, щоб не втратити погони. Така брехня коштує країні дуже дорого. А без відповідних кадрових рішень, особливо щодо начальника Генштабу, ми заплатимо її ще не раз», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі