Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: В Міноборони і Генштаб потрібно призначити самостійних керівників
2015-02-19 09:27:00

Віктор Балога: В Міноборони і Генштаб потрібно призначити самостійних керівників

Без роботи над помилками рухатися далі неможливо. Саме тому очікував, що крім усього іншого, предметом засідання РНБО буде оцінка роботи начальника Генерального штабу ЗСУ. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він переконаний, що після свідомого дезінформування Глави держави, після приховування правди від суспільства, після втрат, які ми понесли за останні дні, першим рішенням Головнокомандувача мало бути звільнення з посади генерал-полковника Муженка і всіх його друзів по нещастю.

 

«А далі нехай оцінку їм дає військова прокуратура – за Іловайськ, трагедію в Луганському аеропорту, за Донецький аеропорт, Дебальцево. Те саме стосується Міністра оборони – нинішнього і усіх попередніх», - вважає політик.

 

Він впевнений, що в Міністерство оборони та Генеральний штаб потрібно призначити самостійних керівників, які будуть вносити Президенту пропозиції, а він буде їх або затверджувати, або ні. Але не так як зараз.

 

«Що стосується миротворчої місії, як би вона не називалася, то це останній і єдиний мирний інструмент для врегулювання ситуації. Зрозуміло, що Росія буде пропонувати нам виключно своїх «миротворців» - як у Південній Осетії та Придністров’ї. Зрозуміло, що нам потрібно, аби це були представники силових структур держав Західного світу. Але, така постановка питання буде заблокована тією ж Росією в ООН. Така гірка правда для нас», - зазначив Віктор Балога.

 

На думку народного депутата сьогодні потрібно думати як завершити операцію з остаточного виведення військ з Дебальцева, включаючи усіх трьохсотих, і закінчуючи останнім двохсотим.

 

«Далі – виправити помилки, в тому числі і кадрові, і будувати стратегічні плани з розв’язання кризи. Без цього будемо знову ходити по граблях», - наголосив політик.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі