Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Бійці 128-ї гірсько-піхотної бригади потребують відпочинку і реабілітації
2015-02-20 09:45:00

Віктор Балога: Бійці 128-ї гірсько-піхотної бригади потребують відпочинку і реабілітації

Пане Президенте! Закарпаття пишається 128 гірсько-піхотною бригадою і всіма, хто несе у ній службу, захищаючи свою державу. Наші бійці, разом з іншими підрозділами Збройних сил України, з честю виконали усі поставлені задачі. Знаємо, що бійці демонструють надзвичайно високий бойовий дух і готові далі захищати свою державу. З такими словами звернувся лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога до глави держави.

Він вважає, що враховуючи в наскільки складних умовах їм довелося побувати, кожен з них потребує відпочинку і реабілітації. Тому, за дорученням громади Закарпаття звернувся до Президента з проханням терміново дати розпорядження щодо ротації особового складу 128-ї Мукачівської гірсько-піхотної бригади, яка виконувала завдання в районі міста Дебальцева Донецької області, і відправити її за місцем постійної дислокації в місто Мукачево Закарпатської області.

 

«Тим, хто живий і здоровий, але фізично виснажений, потрібно набратися сил. Пораненим – залікувати рани, бо як відомо, навіть стіни лікують, якщо вони рідні. Тих, кому потрібно віддати останні почесті, слід терміново доправити до місця проживання рідних і близьких», - зазначив політик.

 

Народний депутат впевнений, що відновивши свою боєздатність, 128-а бригада знову повернеться в стрій для виконання завдань Верховного головнокомандувача. Кожен патріот, досвідчений офіцер на вагу золота, і кожен з них потрібен своїй державі тут і сьогодні. Але, це саме той випадок, коли перепочинок лише зробить військо сильнішим і піде на користь нашій загальній справі.

 

«Зі свого боку, від громади області ми готові негайно надати необхідну кількість автобусів та іншого транспорту, який доставить особовий склад з міста Артемівська Донецької області до місць постійної дислокації бригади. Чекаємо на Ваше рішення і впевнені, що воно буде чесним і справедливим», - заявив політик.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі