Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Рішення про виведення військ з Дебальцеве було запізнілим
2015-02-23 08:47:00

Віктор Балога: Рішення про виведення військ з Дебальцеве було запізнілим

Ну вивели ми війська з Дебальцева, але скільки можна на цьому піаритися і про це говорити. Так, за умови, що ми не могли підсилити там свої позиції, відступ - це вірне рішення. Але, я ніколи не погоджуся з тим, що воно було вчасним, як про це говорить Міністр оборони. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він зазначив, що ще 31 січня, за дорученням військових особисто інформував Президента про ситуацію в Дебальцеві і пропонував два варіанти:

 

1. Посилити підрозділи 128-ї бригади однією батальйонною тактичною групою по рубежі північно-західна околиця Чернухіно,північна околиця Чернухіно, північно-східна - Міуса.

 

2. В разі відсутності резерву - негайно передбачити поетапний відхід 2 батальйонів 128-ї бригади на рубіж південно-західна околиця Дебальцева, Калинівка, західна околиця Луганського.

 

«А якби виведення всього угрупування з Дебальцевської дуги відбулося за тиждень до перемовин у Мінську, то тоді можна було б вважати, що рішення бездоганне. Втрат у техніці було б значно менше, а збережених життів - набагато більше. Тому, просив би військове командування закрити цю тему раз і назавжди і більше не розказувати людям байки», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі