Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Комбрига 128-ї змушують розповідати байки про військовий геній начальника Генштабу
2015-02-23 13:41:00

Віктор Балога: Комбрига 128-ї змушують розповідати байки про військовий геній начальника Генштабу

Президент дав слово про повну ротацію 128-ї бригади для відновлення боєздатності. Громада Закарпаття, за власний рахунок, ще в суботу направила на Схід автобуси, щоб доставити наших героїв до місця постійної дислокації. Але, наказу про ротацію до 26 лютого немає. Тобто, мало того, що ми організували і забезпечили логістику замість Міністерства оборони, так тепер нас ще й змушують чекати. Про це повідомив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Більше того - сьогодні наш, з дозволу сказати, начальник Генерального штабу, якому по барабану людська та військова гідність, вимагає в керівництва 128-ї бригади, щоб ті погодилися на ротацію по 15-20 чоловік. Не знаю, як вам така ідея, а по-моєму це - знущання. Висновок з цієї історії наступний - слово Президента у цій країні нічого не значить. Принаймні для начальника Генштабу - так це точно», - вважає політик.

 

Він переконаний, що від таких дій не легше ні Президенту, ні рідним військовослужбовців, ні фронту.

 

«Хоча, наша громада прекрасно розуміє: якщо Президент почує рідних і близьких військовослужбовців, які ризикували усім заради нашої держави - це повага та розуміння кожної людини. Вони розраховують, що ставлення до бійців буде справедливим. Іншого вони просто не сприймуть», - наголосив лідер Єдиного Центру.

 

Він зазначив, що без відпочинку і відновлення боєздатності 128-ма бригада не зможе ефективно нести службу.

 

«Замість того, начальник Генерального штабу запросив до себе комбрига 128-ї та його комбатів з однією задачею. Ні, не щоб подякувати за виведення військ з Дебальцівського котла. Не для представлення до нового військового звання і навіть не для вручення наказу на повернення до місць постійної дислокації на Закарпатті. Їх це не турбує. Задача поставлена цинічна - піти на засідання Комітету з національної безпеки та оборони, щоб відбілити усіх бездарів з Генерального штабу. Іншими словами – їх змушують розповідати байки про військовий геній великого стратега Муженка. Мета очевидна – допомогти начальнику Генерального штабу уникнути відповідальності за свої дії», - наголосив Віктор Балога.

 

Він звернувся до своїх колег з Комітету з питань нацбезпеки і оборони: Юрія Березу, Андрія Білецького, Андрія Левуса, Юлія Мамчура, Сергія Пашинського, Семена Семенченка, Андрія Тетерука, Дмитра Тимчука та всіх інших  з проханням дати об'єктивну оцінку примушенню до брехні на користь Генерального штабу.

 

Також політик закликав і журналістів не стояти осторонь. Засідання Комітету відбудеться сьогодні о 15:00, його хочуть провести в закритому режимі. Журналісти своєю присутністю також могли б не допустити цієї ганьби, на яку штовхають людей, які менше тижня тому були в самому пеклі.

 

«Думаю, усі погодяться, що задача військових – воювати. І я проти того, щоб з ними поводилися, як з говорящими головами. Після того, через що їм довелося пройти, вони на це, як мінімум, не заслуговують. Змусити бойових комбатів працювати своїми піарниками і пропагандистами може лише дуже недалека людина. І це ще раз підтверджує, що Муженка потрібно негайно відправляти у відставку», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі