Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: В кожній області бізнес має взяти шефство над своїми військовими частинами
2015-03-02 08:40:00

Віктор Балога: В кожній області бізнес має взяти шефство над своїми військовими частинами

Закарпатцям, яких мобілізують для захисту держави, не дають можливості проходити службу у нашій 128-й гірсько-піхотній бригаді. Так вирішив Генеральний штаб. Про це повідомив лідер Єдиного Центру.

 

«Кому від цього легше? Армії, військовослужбовцям, їхнім батькам, нам, які займаються забезпеченням наших вояків? Просто, якщо вони будуть розкидані по всій Україні, по різних військових частинах, це унеможливить систематизацію та логістику волонтерської допомоги і посилок від батьків. Можливо для когось це буде таємницею, але 128-ма бригада весь цей час виживала лише за рахунок неї. Громада Закарпаття стала професійним тилом для своїх земляків на Сході», - зазначив політик.

 

Він не розуміє, в чому логіка таких рішень. Якщо влада не може забезпечити армію усім необхідним, якщо не можете гарантувати бійцям допомогу, опіку і захист, то нехай не  заважає тим, хто робить цю роботу всупереч, а не завдяки Міністерству оборони і Генеральному штабу.

 

«Пане Президенте, ми з Вами знаємо, що мобілізаційна кампанія на Закарпатті бажає бути кращою. Давайте дозволимо тим, хто йде захищати нашу державу, нести службу в 128-й гірсько-піхотній бригаді, згідно військово-облікової спеціальності. Це значно покращить моральний дух мобілізованих, і дасть нам можливість більш ефективно допомагати в забезпеченні наших земляків», - вважає Віктор Балога.

 

На його думку в кожній області місцевий бізнес має взяти шефство над тими військовими частинами, які беруть участь в обороні держави. Житомиряни – над 95-ю бригадою, бізнесмени Миколаєва – над 79-ю, Дніпропетровська – над 93-ю і т.д.

 

«Знаю, що ця робота і так проводиться, але хаотично і безсистемно. А якщо за кожною областю чітко закріпити підшефні військові частини, впевнений, усім від цього буде лише краще», - переконаний народний депутат.

 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі