Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Зарплата прем'єр-міністра на рівні 6000 гривень - це глобальний самообман
2015-03-11 09:22:00

Віктор Балога: Зарплата прем'єр-міністра на рівні 6000 гривень - це глобальний самообман

Сьогодні немає значення, яка зарплата в топ-менеджерів державних компаній, чи урядовців. Всі вони живуть не на те, що їм виплачує держава. І якщо до президента-офіційного мільярдера питань немає, то до керівництва уряду і багатьох державних службовців їх дуже багато. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На  його думку корупція у верхах і є головним гальмом розвитку країни. Ніхто не вірить, що міністр живе на 300 доларів посадового окладу. Тому, урядовцям треба дати високу, конкурентну зарплату. На рівні топ-менеджерів міжнародних компаній. Але, разом з нею - відповідальність і чіткий контроль за дотриманням посадових обов'язків та етичних принципів. Разом з ними - прозору звітність за виконану роботу. Як у тих же міжнародних компаніях.

 

«Бо зарплата прем'єр-міністра на рівні 6 000 гривень - це чистий популізм. Це глобальний самообман, бо всі розуміють, що ні він, ні члени Кабміну за таку зарплату не живуть. Що тоді можна вимагати від такого урядовця? Правильно - ще більшої брехні про реформи, які він проводить, і про хабарі, від яких відмовляється, на користь 300 доларів посадового окладу», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі