Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Чим довше прем’єр займатиметься демагогією, тим менше у нас шансів стати сильною і розвиненою державою
2015-03-11 14:13:00

Віктор Балога: Чим довше прем’єр займатиметься демагогією, тим менше у нас шансів стати сильною і розвиненою державою

Уже не перший раз засідання уряду проводиться під гаслом «Реформи йдуть, але лише війна заважає відчути їх результат». А хто їх не бачить – той Путін і «Опозиційний блок». На це звернув увагу лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Не знаю, до кого з них віднести себе і тих людей, які за рік відчули лише зміни на гірше. З лютого минулого року я ще не зустрів жодного підприємця, який би сказав, що йому стало легше працювати. Усі говорять про хабарництво і збільшення поборів. Вони теж «путіни» і «опозиційні блоки»? А міжнародні рейтингові агенції тоді хто? Адже їхні оцінки теж невтішні: за минулий рік – мінус сім позицій в рейтингу економічних свобод», - зазначив політик.

 

Він погоджується з тим, що війна – це не тепличні умови для розвитку. Але, інвесторів в Україні лякають не так артилерія і танки, як корупція і бюрократія. Війна і справді забирає багато ресурсів. Але вона нікому не заважає боротися з корупцією, спрощувати умови для ведення бізнесу, реалізувати хоча б одну маленьку реформу від А до Я.

 

«А поки у нас не зменшилися навіть черги за довідками (я вже не говорю про їхню кількість), то про які проведені реформи говорить прем’єр, мені не відомо. Знаю лише одне – чим довше він займатиметься демагогією, тим менше у нас шансів стати сильною і розвиненою державою», - заявив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі