Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Президенту потрібно прийняти рішення про розміщення прикордонників по периметру Луганської та Донецької областей
2015-03-13 10:14:00

Віктор Балога: Президенту потрібно прийняти рішення про розміщення прикордонників по периметру Луганської та Донецької областей

Центральна влада має багато «своїх» проблем, а Донецька та Луганська облдержадміністрації не знають, як вийти з ситуації по пропускному режиму в зоні АТО. На це звернув увагу лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що проблемою у цьому питанні є побори в вигляді оплати за проїзд простих людей.

 

«Не залежно від того, утримаємо ми територіальний розподіл згідно домовленостей в Мінську-2, чи ні, нам, пане Президенте, потрібно приймати рішення про розміщення прикордонників на адміністративних межах Луганської та Донецької областей. А уже на територіях, підконтрольних нам, проводити фільтрацію людей на предмет приналежності до війни», - переконаний політик.

 

На його думку пропускна система не допоможе і Україні не вдасться стабілізувати ситуацію без прикордонників.

 

«А цей процес коротким не буде. Бо якщо на постах корупція, то це означає, що не лише мирні люди від цього страждають і клянуть Україну, а й диверсанти та терористи можуть легко купити квиток на ту сторону і на себе, і на небезпечний вантаж. А це уже не проблема Донецької, чи Луганської ОДА. Це проблема всієї України», - заявив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі