Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Проблему житла для військовослужбовців можна вирішити за 2-3 місяці
2015-03-16 09:33:00

Віктор Балога: Проблему житла для військовослужбовців можна вирішити за 2-3 місяці

Всі добре розуміють, що ні під які гарантії, ніхто в Україні не хоче працювати до завершення війни. Тому, коли ми збираємося йти по світу з протягнутою рукою за такими мілкими питаннями, як житло для військових, це вже виглядає смішно. Бо виходить так, що ми не лише не можемо виготовляти високотехнологічне озброєння, а й мурувати стіни. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку, питання житла для військових потрібно розділити на декілька груп:

1. Ті, хто стоять в черзі, і які зараз воюють за незалежність країни. Їм житлове питання потрібно вирішити негайно.

2. Всі інші, які несуть службу в тилу, або які вийшли на пенсію, заслужили на житло, але не відчули на собі, що таке обстріли артилерії. Іншими словами - несуть свій обов'язок не на передовій.

 

Політик вніс пропозицію Президенту на кожного небідного українця, в залежності від статків, і закінчуючи підприємцем, виходячи з його можливостей - розписати адресно на політиків, сім'ї яких ведуть бізнес, бізнесменів чергу в 41 000 тисячу квартир, яких потребують військові.

 

«Якщо для цього завдання потрібен спеціальний законопроект, щоб багаті поділилися з сім'ями військовослужбовців, Президент має його внести. Приблизно 1,5 мільярди можна розписати на весь бізнес. Починаючи з самого верху, сума смішна для крупних промислово-фінансових груп. Але покажемо всьому світу, що ми можемо давати пожертви тим, хто захищає країну, можемо ділитися, а не лише по дешевих цінах купувати державне майно», - вважає політик.

 

На його думку черги створювалися десятки років, але це не означає, що проблему житла не можна вирішити за 2-3 місяці. Головне - бажання і політична воля.

 

«Якщо відповідне доручення Президента буде доведено до мене, виконаю його з відчуттям поваги до прийнятого рішення на користь наших військових. Але хочу бачити в цьому списку інших небідних соратників Глави держави, посадовців Адміністрації, які прийшли з бізнесу, депутатів, міністрів, бізнесменів. Весь процес має бути відкритим, щоб народ міг внести корективи по доведеному рішенню по кожному примусовому благодійнику. Це на випадок, якщо план буде неправильним, або хтось туди не буде внесений», - вважає Віктор Балога.

 

Він впевнений, такий підхід буде справедливим і зрозумілим, як для військових, так і для тих, хто може зробити конкретну добру справу для своєї країни і своїх співвітчизників.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі