Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Потрібно негайно ратифікувати Римський статут
2015-03-16 16:07:00

Віктор Балога: Потрібно негайно ратифікувати Римський статут

Можливо колись когось з російських посадовців і судитимуть в Міжнародному кримінальному суді, але не через події в Україні. Бо наше МЗС до сих пір, після року війни не внесло до парламенту подання на ратифікацію Римського статуту. Тму змушений розчарувати тих, хто вірить, що фільм «Крым. Путь на Родину» - це заявка на Гаагу. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він зазначив, що цей документ, як і інші нормативно-правові акти, не має зворотної сили. Тобто, на те, що відбувалося на нашій території до його ратифікації, юрисдикція Міжнародного кримінального суду не поширюється. Іншими словами, за катування полонених, за використання рабської праці, за обстріл мирного Маріуполя, кінець-кінцем за Крим притягнути Росію до відповідальності у Гаазі буде майже неможливо.

 

«Чому Римський статут досі не ратифіковано? Також задаю це питання собі і нашим високопосадовцям. Адекватної відповіді так і не отримав. Заклики винести це питання на порядок денний ВР залишаються не почутими. Чого боїмося – не зрозуміло. Адже кожен день зволікання – це нові злочини, за які ніхто не понесе відповідальність», - вважає політик.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі