Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Євросоюз уже посилає прямі натяки, що вони нас приймати до себе не хочуть
2015-03-23 09:04:00

Віктор Балога: Євросоюз уже посилає прямі натяки, що вони нас приймати до себе не хочуть

Просив би ситих і багатих єврокомісарів добре думати перед тим, як озвучувати заяви, щодо небажання приймати Україну в ЄС. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Євросоюз швидко зорієнтувався і уже посилає через Юнкера і Могеріні прямі натяки, що вони нас приймати до себе не хочуть. Бо по-перше, Україна спочатку має вирішити "внутрішні проблеми", а по-друге, виявляється, найближчих років 5 вони і не планували приймати нових членів. Хоча перед самітом у Вільнюсі розмова була зовсім іншою», - зазначив політик

 

Він наголосив, що пердствники ЄС нашими "внутрішніми проблемами" дипломатично називають зовнішню агресію, І ці проблеми нам створили наші "гаранти" згідно Будапештського меморандуму.

 

«Розумію, що для таких заяв є суб'єктивні причини, як недовіра словам корумпованої влади. Але, наш народ уже рік проливає кров за всю Європу. За спокій Польщі, Литви, Чехії, Італії і Німеччини. А якщо за це у відповідь перед нами зачиняють двері, то можу назвати таку поведінку проявом слабкості і боягузства. А це - прямий шлях до "внутрішніх проблем" у самому Євросоюзі», - вважає Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі