Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Необхідно оперативно знаходити компроміс для зупинення кровопролиття
2015-03-26 12:36:00

Віктор Балога: Необхідно оперативно знаходити компроміс для зупинення кровопролиття

Весь світ побачив, що Україна здатна захищати свої інтереси, в тому числі, і у воєнному конфлікті на сході. Але, відстоюючи свої національні інтереси, в першу чергу ми повинні думати про безпеку і життя кожного українця. В тому числі, і на Донбасі. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Не секрет, що центр там не сприймають. Не секрет, що ментально вони інші, ніж люди в західних і центральних областях. Але, це не є проблемою. Адже вони теж українці, а ми – велика європейська країна. Мені здається, якщо Путін через дві чеченські війни зрозумів, що потрібно не воювати з інакодумцями мусульманської віри, а домовлятись, йти на певні поступки заради збереження цілісності країни, то нам, християнам сам Бог підказує – необхідно знаходити компроміс для зупинення кровопролиття. І робити це потрібно дуже оперативно», - переконаний політик.

 

На його думку для того, щоб досягти миру в Україні і спокою в Європі , поступитися мають всі – і Україна, і Донбас, і Росія. Але, першими приклад розумних поступок має показати українська влада і спонукати до цього інших учасників конфлікту.

 

Він вважає, що цим самим Україна покаже свою силу, а не навпаки. А гарантом миру і стабільності мають виступити три країни – США, Росія та Німеччина.

 

«І нехай така позиція сподобається не всім, що впринципі є нормально, але ми вже вдосталь наїлися праворадикального популізму. Можна ще якийсь час продовжити годувати ним народ і в підсумку отримати той же результат – слабку державу, зруйновану економіку, деморалізоване суспільство. А можна почати витягувати державу з цього піке. Так, буде складно, доведеться йти на поступки, які будуть приємними не для всіх. Але, ми збережемо для своїх нащадків державу і шанс виправити усе, що було зроблено не так», - впевнений Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі