Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Енергетичну сферу потрібно демонополізувати
2015-04-02 09:37:00

Віктор Балога: Енергетичну сферу потрібно демонополізувати

Щоб демонополізувати енергетичну сферу потрібно повернути у державну власність усі лінії електропередавання, що є вимогою третього енергопакету. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«І коли Міністр палива та енергетики, говорить, що нам потрібно диверсифікувати ринок електроенергії – то це те, в чому з ним можна погодитися. Ми усі неодноразово переконувалися, що монополії користі не приносять. Останній приклад – відсутність лоу-костерів на ринку авіаперевезень», - вважає політик.

 

Він зазначив, що лінії електропередавання сьогодні належать генеруючим компаніям, які зі зрозумілих причин нікого до них не допускають і диктують свої умови ринку.

 

«А коли кожне підприємство, побутові споживачі зможуть купувати електроенергію на вибір у 5-6 операторів, це уже зовсім інша розмова. Однозначно, в країні не повинно бути монополістів і в генерації електроенергії також. Ніхто не має права ставити умови уряду, якщо звичайно деякі міністри не в долі», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі