Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Потрібно визначитись куди ми рухаємося і яку країну будуємо
2015-04-02 10:54:00

Віктор Балога: Потрібно визначитись куди ми рухаємося і яку країну будуємо

Уже рік ми ведемо війну, яку не можемо виграти. Вона вбиває наших громадян, руйнує економіку, розхитує державу і забирає останню надію. Наші західні партнери ставлять нам крапельниці, щоб ми не загнулися, але і не приховують, що ми для них – Афганістан. Наше завдання – не стати сильною і процвітаючою частиною цивілізованого світу, а виснажити Росію на своїй території. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він зазначив, що нам уже прямим текстом говорять, що в Євросоюз, заради якого ми проливаємо кров, нас не приймуть. В НАТО – також. Безвізовий режим нам так само не світить. Іншими словами, цінності, заради яких народ вийшов на Майдан і за які продовжує воювати на Сході, для нас уже не будуть доступними.

 

На думку політика якщо ще один рік Україна проживе без визначеності у внутрішній та зовнішній політиці, катастрофа неминуча.

 

«Нехай ми нікуди не йдемо, нас ніхто не приймає, але потрібно правильно поставити діагноз, щоб нація розуміла, де вона знаходиться, і яка мета перед нею стоїть. А для цього у нас лише один шлях:

- якщо Донбас хоче піти своєю дорогою – будь-ласка, нікого не тримаємо;

- не приймають в НАТО? Так давайте проведемо референдум і хай народ скаже за державу, а не «гаранти», які від нас морозяться;

- спитати прямо у Євросоюзу, чи довго будуть водити нас за носа. Якщо наміри щодо України серйозні, то давайте безвізовий режим. Якщо не даєте – не потрібно нас просити йти у Європу, як це було перед саммітом у Вільнюсі;

- президент, прем'єр та спікер повинні оголосити публічно свою спільну позицію про перспективу країни, на основі всеохоплюючого референдуму – куди ми рухаємося, яку країну будуємо. Бо поки що є лише незрозумілі висловлювання, як і заяви середньої ланки з ЄС та США про занепокоєння», - вважає Віктор Балога.

 

Він переконаний, що народ України сам має визначатися – ставати Боснією, Австрією, Фінляндією, чи Швейцарією.

 

«І така визначеність – це краще, ніж марні ілюзії і не визначені цілі. І в будь-якому разі це краще, ніж велика війна двох супердержав на нашій території, яку нам усі пророкують», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі