Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Функція, яку світ нам відводить у цій війні – виснажити Росію
2015-04-20 13:30:00

Віктор Балога: Функція, яку світ нам відводить у цій війні – виснажити Росію

Щоб зрозуміти реальне становище України на міжнародній арені, достатньо подивитися на те, хто і як готовий надавати нам летальне озброєння. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами прибалти допомагають нам, не дивлячись на те, що вони не найбільш озброєні в регіоні, і не дивлячись на будь-які погрози. Роблять це тому, що вірять, що українська демократія має бути з кулаками.

 

«Зовсім інша ситуація з Ізраїлем. Ця держава має одну з найкращих армій у світі, але готова допомогти нам лише тоді, коли Росія продасть Ірану ракети С-300. Тобто, не для того, щоб нас врятувати, а щоб насолити Москві», - зазначив політик.

 

На думку народного депутат, якщо серйозна допомога звідкись і прийде, то не тому, що Україна така важлива для світу, а тому, що наш сусід може стати ще гіршим.

 

«Тобто, функція, яку нам відвели в цій війні, – виснажити Росію. Напевно, це важлива місія для світової історії, але особисто мені хотілося б, щоб нам допомагали стати сильною, сучасною державою, а не рогатиною, якою дражнять ведмедя», - заявив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі