Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: На Закарпатті приміщення непрацюючого заводу буде переобладнано під школу і дитячий садок
2015-05-26 08:15:00

Віктор Балога: На Закарпатті приміщення непрацюючого заводу буде переобладнано під школу і дитячий садок

Є на Закарпатті село Довге. В цьому селі школа не вміщає усіх учнів, діти вчаться у дві зміни. Друга зміна закінчується близько 20:00, зрозуміло, що в таких умовах просто відвідувати уроки – це майже подвиг. Особливо – взимку. З дитсадками ситуація не набагато краща, місць на всіх не вистачає, бо село велике - 6 700 населення. Про це повідомив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він зазначив, що також в Довгому є непрацюючий машинобудівний завод. Так сталося, що цього року у них виникли проблеми з погашенням кредитів і виконавча служба виставила на аукціон адмінкорпус цього підприємства. А це, немало-небагато - 2 000 квадратних метрів зі всіма комунікаціями. Як часто буває в таких випадках, знайшлися охочі викупити це приміщення за копійки, розібрати його до основи і заробити на будматеріалах і металоконструкціях.

 

«Ми ж вирішили за власні кошти викупити це приміщення на аукціоні і подарувати його громаді села для переобладнання під школу і дитячий садок. В бюджеті області на це вже передбачено 300 000 гривень. Сьогодні особисто з'їздив у Довге, щоб зробити людям сюрприз», - підсумував політик.

 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі